Genel Bilgiler

 Sempozyum Tarihi

10 – 11 Mayıs 2019

 

 Sempozyum Merkezi

Titanic Deluxe Bodrum Hotel’de düzenlenecektir.

 

 Sempozyum Kayıt

Kayıt masası, 10 – 11 Mayıs 2019 tarihleri arasında, 08:00 – 20:00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz.

 

 Yaka Kartı

Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile  takılması zorunludur.

 

 Stand ve Sergi

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

 

 Davet Mektubu

Katılımcılara, çalışmış oldukları kurumlardan izin alabilmeleri için talep edildiği takdirde Organizasyon Sekreterliği tarafından davet mektubu gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir ve davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

 

 Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

 

 Katılım Belgesi

Sempozyuma kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 11 Mayıs 2019  tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

 

 Kayıt ve Danışma Masaları

Sempozyum merkezi Titanic Deluxe Bodrum Hotel’de  kayıt ve danışma masası 10 Mayıs 2019  tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 10 – 11 Mayıs tarihleri arasında 08:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Misafirlerimiz SERENAS personeli tarafından karşılanacaktır.

 

 Sekreterya Hizmetleri

Sempozyum merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.

 

 Transferler

Bodrum Milas Havalimanı  ile Sempozyum resmi oteli arasında ücreti karşılığı transfer servisleri yapılacaktır.

 

 İptaller

Tüm kayıt ve konaklama iptallerinin Serenas Turizm’e yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. İptaller 22 Şubat 2019 tarihinden sonra yapılacak kayıt ve konaklama iptallerinde iade yapılmayacaktır. Bu tarihten önce yapılan başvurular dikkate alınacak olup tüm iadeler sempozyum bitiminden sonra yapılacaktır.