Davet

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

 

Her iki yılda bir düzenlenen TAKD Sempozyumunu “Tanıdan Tedaviye Akciğer Kanseri” başlığı ile 10-11 Mayıs 2019 tarihlerinde Bodrum’da Titanic Deluxe Otel’de gerçekleştireceğiz. 

 

TAKD ve TÜSAD tarafından ortak düzenlenecek sempozyumda, multidisipliner, geniş bir katılımla, bilimsel yönden zengin bir etkinlik amaçlıyoruz.

 

Birlikte olmaktan keyif alacağınız bilim insanlarının katkıları ile akciğer kanseri tanısı ve tedavi opsiyonlarının tartışılacağı bilimsel programla karşınızda olunacaktır.

 

Akciğer kanserinde tedavi önlem almak ile başlar. Önleyici tıbbın önemi, tarama programları, hastalarla iletişim ve örneklerle kanserli hastaya yaklaşımın yer aldığı konular tartışılacaktır.

 

Güncel bilgileri her çeşit oturum ve sunum teknikleri yanında, katılımcıların aktif olarak katkı sağlayacakları interaktif oturumlar ile sunmayı planlıyoruz. Seçilmiş bildirilere, oturumlar içinde yer vererek ve sunarak sempozyumun bilimsel ve ilgi düzeyini arttırmayı hedeflemekteyiz.

 

Global ölçekte çağımızın en önemli problemlerinden biri olan akciğer kanseri ile iç içe olan her daldaki hekimlerimizi sempozyuma davet ediyor ve bekliyoruz.

 

Nitelikli ve zengin bilimsel program eşliğinde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

 

10-11 Mayıs 2019’da Bodrum’da görüşmek dileğiyle.

 

Prof. Dr. Ilgaz Doğusoy
TAKD Başkanı
Prof. Dr. Arzu Mirici
TÜSAD Başkanı
Prof. Dr. Erdem Göker
Sempozyum Başkanı
TAKD Gelecek Dönem Başkanı